Barista na targi

26

Kawa na targi – Catering kawowy

Kawa na targi konferencje, szkolenie oraz na imprezy integracyjne.

Bierzesz udział w targach branżowych, a może szukasz pomysłu na oryginalne otwarcie nowego lokalu?

Catering kawowy – Event Coffee Bar oraz barista na targi to propozycja dla firm i instytucji.

Nasz bar kawowy oczaruje Państwa gości zarówno aromatem jak i smakiem kawy przygotowanej przez wykwalifikowanych baristów, którzy pracują techniką  Latte Art. Malują na powierzchni kawy wzory tj. serce, rozeta, tulipan… a nawet logo Państwa firmy czy firm Państwa klientów. Będziemy idealnym uzupełnieniem każdej z imprez.

Barista Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Kielce, Kraków, Wrocław Mobilne Bary kawowe z logiem Państwa firmy oraz profesjonalni bariści na targi ubrani w specjalny fartuch z logo jeszcze bardziej uatrakcyjnią stoisko.

Event Coffee Bar wzbogaciliśmy o dodatkową opcję, która wyróżnia nas spośród innych barów kawowych – w której przygotowujemy kawy z 2 różnych wyjątkowych mieszanek ziaren.
Jedną z nich jest nasza mieszanka bazowa – to kompilacja ziaren arabiki z wyselekcjonowanych farm z Guatemali – kawa wypalana na nasze potrzeby w najlepszej polskiej palarni kawy Coffeeproficiency w Krakowie. Przygotowana jest z myślą o kawach z dodatkiem spienionego mleka tj. cappuccino, Latte, uzyskujących zmysłowy smak karmelu i orzechów.
Druga mieszanka ziaren stworzona jest specjalnie do espresso i wypalana jest w Szwecji w palarni Johan & Nystrom, która zaskakuje intensywnym aromatem cytrusów oraz bergamotki.
W kawowym menu znajdują się kawy klasyczne tj. espresso, cappuccino, latte, ponadto drinki na espresso z dodatkiem alkoholu oraz kawy mrożone.

Najlepsza kawa na konferencje tylko z naszym cateringiem kawowym.